PIEGĀDE

Pēc pirkuma veikšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.

Preces izgatavošanas laiks ir 3-7 darba dienas. Atkarībā no modeļa veida un noslogotības konkrētajā brīdī. Par ilgāku izpildes laiku informēšu.

Kad preces pasūtījums būs gatavs, saņemsiet ziņu, ka varat nākt tam pakaļ uz darbnīcu, vai arī tas tiek nodots piegādātājam ( atkarībā no Jūsu izvēles).

Piegādes veidi:
  • Bezmaksas saņemšana NADA darbnīcā Rīgā, Jelgavas ielā 23.
  • Latvija Pasts – 4,50 €
  • Omniva (LV) – 4,00 €
  • Omniva (EE-LT) – 4,00 €

Izvēloties piegādi ar Omniva, obligāti norādiet vēlamā saņemšanas pakomāta adresi pasūtījuma noformēšanas brīdī. Ja nebūsiet norādījis konkrēto pakomātu, pasūtījums tiks nosūtīts uz Jūsu adresei tuvāko pakomātu.

APMAKSA

Pasūtījuma noformēšanas brīdī, Jums tiks piedāvātas divas apmaksas iespējas.

Apmaksas iespējas:
  • Tiešais bankas pārskaitījums
  • PayPal (šobrīd nav pieejams)

Tiešais bankas pārskaitījums Jums sniedz iespēju samaksāt par pirkumu, izmantojot jebkuru banku. Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Tiklīdz apmaksa būs veikta, tiks uzsākta preces izgatavošana.

PayPal sniedz iespēju samaksāt, izmantojot savu PayPal kontu.

Apmaksa ar dāvanu karti:

Uz katras dāvanu kartes ir savs individuāls kods, kuru ievadot “kupona kods” vietā, Jums no pirkuma summas tiks atskaitīta tāda vērtība, kādā vērtībā ir Jūsu dāvanu karte. Dāvanu karte ir jāizpērk vienā reizē. Summa, kura netiks izpirkta, atpakaļ netiks atgriezta.

PRECES ATGRIEŠANA

Ja saņemot preci neesat ar to apmierināts, lūdzu, sazinieties ar mani personīgi – info@nada.lv

Preci iespējams atgriezt/apmainīt tikai tādā gadījumā, ja saņemšanas brīdī konstatējat kādu defektu. Preces atgriešana jāveic 14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Tai jābūt bez lietošanas pazīmēm –  nebojātai un oriģinālajā iepakojumā. Atgriešanas sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. (Saglabājiet čeku ar sūtījuma izsekošanas nr. līdz brīdim, kad prece ir sasniegusi NADA darbnīcu.)

Ja izvēlēsieties atgriezt naudu, tā 30 dienu laikā tiks pārskaitīta uz kontu, no kura veikts maksājums.